Doprava zdarma na všechny objednávky!   fotbaloveobleceni@gmail.com

Získejte 10% slevu nad 1807 Kč, Kód kupónu: FOTBAL

Zásady ochrany osobních údajů

Bezpečnost našich zákazníků považujeme za zásadní, níže je náčrt našich bezpečnostních zásad, ale pokud máte další dotazy, obraťte se na náš tým služeb zákazníkům. Jakékoli osobní údaje, které nám poskytnete a které lze identifikovat, jsou uloženy bezpečně a důvěrně a jsou zpracovávány spravedlivě a zákonně v souladu s těmito zásadami ochrany osobních údajů.


Provádíme vhodná technická a organizační opatření k ochraně před neoprávněným nebo protiprávním zpracováním vašich osobních údajů, včetně šifrování vašich informací podle příslušných průmyslových standardů.


Během návštěvy našeho webu můžeme shromažďovat určité osobní informace, které jsou nezbytné k nastavení účtu, pro účely fakturace, doručení zboží a dotazů. Vaše informace uchováváme pouze tak dlouho, dokud je potřeba zpracovat Vaši objednávku, zpracovat veškeré platné náhrady, odpovědět na jakékoli stížnosti / zpětnou vazbu nebo poskytnout vám propagační informace, na které jste se přihlásili.


Obvykle nemáme přístup k vašim finančním informacím, které jsou bezpečně převedeny přímo na naše agenty zpracovávající karty a zpracovávají je podle našich pokynů.


Vaše informace poskytujeme elektronicky našim kurýrům, kteří potřebují vaše detaily k doručení vašich objednávek.


Když zaregistrujete své údaje u nás, máte možnost se přihlásit k odběru dalších propagačních akcí a speciálních nabídek. Můžete se k němu kdykoli odhlásit zasláním e-mailu na naše zákaznické služby.


Když nám sdělíte vaše informace, akceptujete rizika spojená s internetem a nebudete nás zodpovědní za ztrátu vašich informací, pokud Vám nedodržíme naši povinnost péče.


Máte-li jakékoli dotazy ohledně používání vašich osobních údajů nebo těchto zásad ochrany osobních údajů, můžete nám zaslat e-mail, který nás kontaktuje.