Doprava zdarma na všechny objednávky!   fotbaloveobleceni@gmail.com

Získejte 10% slevu nad 1807 Kč, Kód kupónu: FOTBAL

FAQS

1.Zaregistrujte účet


Jak se zaregistrovat


Abyste mohli nakupovat v našem obchodě, musíte si u nás zaregistrovat účet. K tomu budete potřebovat e-mailovou adresu a kontaktní telefonní číslo. Nastavení účtu vám také umožní objednat, aniž byste museli vyplňovat údaje o vašem jménu a adrese při každém nákupu, a také vám poskytnou další výhody, jako jsou pravidelné zpravodaje, budete také jedním z prvních, kteří vědí, kdy máme zvláštní Nabídky a slevy.


Po registraci můžete své údaje aktualizovat pomocí části Můj účet. Pokud potřebujete přidat alternativní dodací adresu, jednoduše klikněte na odkaz a zadejte novou adresu v sekci Adresář v mém účtu.


Problémy s heslem


Pro bezpečnost vašeho účtu budete požádáni o zadání hesla do svého účtu. Pokud si své heslo nemůžete zapamatovat, jednoduše zvolte "Zapomenuté heslo" na přihlašovací stránce, budete muset zadat svou e-mailovou adresu a postupovat podle kroků v e-mailu, abyste obnovili heslo. Pokud máte stále problémy, budete muset kontaktovat oddělení služeb zákazníků, kteří je pro vás vynulují. Poté budete moci znovu přiřadit nové heslo ve volném čase pomocí části Účet.


Bezpečnostní


Chcete-li zvýšit bezpečnost, nezachováváme žádné podrobnosti o platbě, které nám podáte. Bohužel to znamená, že musíte zadat platební údaje vždy, když si s námi objednáte. Pokud potřebujete další informace o bezpečnostních zásadách, kontaktujte nás.


2. Objednejte problém


Jak zadat objednávku


Jakmile je položka umístěna v zavazadlovém sáčku, můžete zvýšit množství zadáním požadovaného množství do pole množství.


Klikněte na tlačítko "Potvrzení bezpečnosti" na obrazovce "Moje zavazadla" a přejděte na stránku s adresou pro doručování, kde můžete vybrat požadovanou adresu pro doručení a fakturaci objednávky. Upozorňujeme, že fakturační adresa musí odpovídat údajům karty, kterou používáte. Jakmile vyberete způsob doručení a kliknete na tlačítko Pokračovat, dostanete se na platební stránku.


Potvrzení objednávky


Po zadání objednávky uvidíte obrazovku s potvrzením objednávky s podrobnými informacemi o způsobu nákupu a doručení. Podrobnosti o vašich záznamech znovu odešlete e-mailem. Tento e-mail nenaznačuje, že vaše objednávka byla nebo začala zpracovávat nebo potvrzovat kupní smlouvu.


Způsob platby


Platební stránka použitá v našem internetovém obchodě je bezpečná a můžete bez problémů zadat údaje o vaší kreditní kartě a zaplatit za objednávku.


Zvolte prosím požadovanou možnost platby a přejděte na další stránku, kde zadáte údaje o kartě. V závislosti na typu karty, kterou používáte k platbě, můžete být vyzváni k zadání dalších podrobností, aby se zvýšila bezpečnost transakce. Tato žádost o informace přichází přímo od vašeho vydavatele karty a zahrnuje heslo, které vás identifikuje jako oprávněného uživatele této karty. Pokud nemáte nastavenu heslo, můžete během transakce přistupovat online.

Všichni držitelé kreditních a debetních karet podléhají ověření a schválení ze strany nás a vydavatele karty, aby byla zajištěna bezpečnost a předcházení podvodům. Internetový podvod je nezákonný a pachatelé všech případů budou stíháni.


způsob doručení


Pro sledování průběhu objednávky můžete použít jedinečné sledovací referenční číslo. Vaše číslo můžete najít v historii objednávek.


Pro více informací můžete také poslat e-mail našemu týmu služeb zákazníkům, který vám bude přizpůsoben.


Změna nebo zrušení objednávky


Příkaz můžete přímo změnit nebo zrušit, dokud nevložíte ze skladu, můžete v sekci Moje objednávky zadat "Můj účet", vybrat objednávku a kliknout na červené tlačítko Zrušit. Pokud tlačítko Storno není červené a objednávka je více než patnáct minut, vaše objednávka je zpracovávána a nemůžeme ji zrušit. Obdržíte-li objednávku a chcete ji vrátit nebo vyměnit, můžete nám produkt vrátit. Můžeme si vyměňovat pouze výrobky se stejným kódem výrobku, jinak bude vrácena a můžete si objednat.


Návrat, výměna a vrácení peněz


Doporučujeme Vám zasílat své zásilky doporučenou poštou. Uveďte důvody pro vrácení faktury a zda potřebujete vrácení peněz nebo výměnu, můžeme vyměňovat položky pouze za stejný produkt.


Personalizované položky nelze vrátit. Ze zdravotních důvodů nelze některé zboží vrátit. Upozorňujeme, že to nemá vliv na vaše zákonná práva.


Pokud je požadována plná refundace, včetně původní poplatek za doručení, musíme vás oznámit do 10 dnů od obdržení objednávky. Musíme vrátit objednávku do 10 dnů od zrušení objednávky, ale za vrácení zboží nám budete zodpovědní. Pokud se vám vrátíme, co nejdříve zpracujeme vrácení peněz a v každém případě nám zašlete odpověď do 10 dnů od obdržení původní objednávky.


Vrácené zboží nemusí být v původním obalu, ale musí být ve stavu prodeje. Zpáteční poštovné je vaší vlastní cenou a rizikem.


Máte zákonnou povinnost věnovat přiměřenou péči o zboží, když je spravujete. Pokud nesplníte tuto povinnost, můžeme mít nárok na odškodnění. To platí pro všechny vrácené položky.


Naše zásady vrácení neovlivní vaše zákonná práva.


Po vrácení peněz obdržíte e-mail s potvrzením o výši vrácené částky a obdržených položek.


Naším cílem je co nejdříve zpracovat všechny výnosy a do jednoho týdne od návratu byste měli obdržet potvrzení. Vezměte prosím na vědomí, že pokud jste nám již poskytli bezplatnou adresu, může trvat až 14 dní, než se potvrdí vrácení peněz z důvodu dodatečného času na zaplacení. Vezměte prosím na vědomí, že v době špičky státních svátků se mohou tyto časy zvětšit.


3. Informace o výrobku


Velikost dotazu


Máme grafy velikosti, které vám ukáží velikost kostýmu a pomohou vám učinit informovaná rozhodnutí o vašem nákupu


Stav zásob


Kromě produktů, které lze rezervovat, ukážeme naše produkty pouze na našich webových stránkách - pokud je nemůžete najít na našich webových stránkách, je momentálně nedostupná.


4.Kontaktujte nás


Rádi zodpovíme dotazy na produkty, objednávky, webové stránky. Vždy nás můžete kontaktovat e-mailem.


Budeme se snažit odpovědět na všechny emaily do 24 hodin.