Doprava zdarma na všechny objednávky!   fotbaloveobleceni@gmail.com

Získejte 10% slevu nad 1807 Kč, Kód kupónu: FOTBAL

Všeobecné obchodní podmínky

1. Popis výrobku a cena


Vynakládáme veškeré úsilí, abychom co nejpřesněji popsali a popsali naše produkty. Projekt se však může mírně změnit. Pokud máte nějaké dotazy nebo byste se rádi dozvěděli více o našich produktech, kontaktujte nás prosím.


Vynakládáme veškeré úsilí, abychom zajistili správnost ceny zobrazené v době publikování. Pokud jste již objednali produkt a našli cenovou chybu, budeme vás informovat o správné ceně a nabízet za tuto cenu možnost nebo objednávku zrušit. Pokud jsme vám položku neposlali, neposkytneme položku za nesprávnou cenu. Pokud se rozhodnete zrušit svou objednávku, vystavíme plnou náhradu za každou částku, kterou jsme zaplatili v souladu s našimi zásadami pro vrácení peněz.


2. Dostupnost produktu


Vyvíjíme maximální úsilí, abychom zajistili, že budeme vždy udržovat kompletní produktový sortiment a udržovat přesnou úroveň zásob. Kdykoliv je to možné, kdy můžeme potvrdit očekávaný termín dodání, můžeme poskytnout zařízení k objednávce objednávky. Tyto položky jsou v popisu produktu označeny jako položky před objednáním.


3. Objednávka a platební metoda


Naše webové stránky přijímá pouze objednávky pro webové prohlížeče, které komunikují prostřednictvím technologie Secure Sockets Layer. To znamená, že nemůžete neúmyslně objednat prostřednictvím nezabezpečeného spojení. Údaje o kreditní nebo debetní kartě budou zašifrovány naším webem, aby se minimalizovala možnost neoprávněného přístupu nebo zveřejnění.


4. Platba a přijetí


Pokud zakoupíte produkty v našem internetovém obchodě nebo poštou pro objednávky platebních karet, musíte v době objednávky udělit autorizaci platby. Pokud máte problém s celou objednávkou nebo její částí, pokusíme se vás před odesláním objednávky kontaktovat e-mailem.


Po vydání objednávky nemůže být obsah objednávky žádným způsobem změněn. Pokud potřebujete změnit, může být objednávka zrušena. Přečtěte si prosím níže uvedené zásady storna.


Vaše objednávka je zakoupena v našem obchodě. Cvičení tuto nabídku přijme a doplní při odeslání objednávky a smlouva bude uzavřena mezi kupujícím a prodávajícím. Kdykoliv před doručením objednávky můžeme odmítnout nebo vám nemůžeme poskytnout položky nebo položky.


V případě oddělených zásilek zboží přijímáme objednávky pro každou položku, která se uskuteční při odeslání zboží.


5. Zpracování a přeprava objednávek


Jakmile objednávku obdržíme, objednávku zpracujeme a odešleme co nejdříve, ale čas zpracování objednávky závisí na následujících faktorech:


Doba zpracování se může lišit v závislosti na čase roku. Během prázdnin, prosím, nechte trochu delší dobu.


Povolejte další 3-5 dny objednávek, včetně tisku. Zatímco většina písem je na skladě, někdy potřebujeme speciální nápisy na objednávku k dokončení personalizovaného pořadí, což může trvat déle.


Balíček můžete obdržet za 7-12 dní.


6. Zrušení objednávky


Pokud chcete objednávku zrušit, informujte nás o svém úmyslu co nejdříve. Pokud zboží nebylo odesláno, zrušíme objednávku a vrátíme ji na základě následujících zásad pro vrácení peněz. Pokud byla zásilka odeslána, dodávku nelze zastavit. Můžete nám odmítnout podepsat doručení, abychom se k nám vrátili, a my vám budou vráceny v souladu s našimi zásadami pro vrácení peněz. Pokud jste již dodali, postupujte podle níže uvedeného postupu.


Vyhrazujeme si právo zrušit jakoukoli objednávku.


7. Vrácení a vrácení peněz


Doufáme, že jste s nákupem spokojeni, ale pokud chcete vrátit nebo vyměnit položku, postupujte podle níže uvedených pokynů.


Informujte nás prosím e-mailem o všech položkách, které hodláte vrátit do 5 dnů od doručení. Vrácení musí být dokončeno do 10 dnů od doručení. Všechny položky musí být vráceny, všechny obaly a štítky jsou neporušené a jsou v přesných podmínkách přijetí. Připojte prosím kopii všech vrácených faktur. Uveďte také důvody pro vrácení faktury a zda chcete požádat o vrácení platby nebo výměnu.


Návrat bude zkontrolován po obdržení. Pokud se zjistí, že vrácená položka je bezchybná, správná a správná velikost, neobdržíme žádné náklady vzniklé při vrácení položky. Pokud chcete zaslat výměnný projekt, bude zákazník zodpovědný za náklady na přepravu zboží transakce podle hodnoty v naší přepravní tabulce. Pokud je požadavek vyměněn, ale není k dispozici, vrátí se vrácení peněz. Pokud chcete vrátit částku náhrady, kupní cenu za vrácenou položku. Nezahrnuje původní náklady na odeslání objednávky.


Pokud jsou vrácené položky nesprávné, nesprávné nebo nesprávné velikosti, vrácený e-mail bude vrácen po obdržení a maximálně do 15,00 GBP. Pokud chcete odeslat výměnný projekt, nebude zákazník zodpovědný za náklad na výměnném projektu. Pokud je požadavek vyměněn, ale není k dispozici, vrátí se vrácení peněz. Pokud chcete vrátit částku náhrady, kupní cenu za vrácenou položku. Pokud je porucha, nesprávná nebo nesprávná velikostní položka jedinou položkou v původním pořadí nebo celkový počet dalších položek, které nebyly v objednávce vráceny, je nižší než 10% hodnoty objednávky, budou zaúčtovány pouze originální náklady na objednávku Být zahrnuty.


8. Jsme zodpovědní za vás


Pokud porušíme tyto smluvní podmínky, budeme zodpovědní za jakoukoli ztrátu vůči vám, pokud uděláte příslušné objednávky pro oba z nás, jsou předvídatelné důsledky. Naše výrobky jsou určeny pouze pro osobní potřebu a naše odpovědnost nezahrnuje v žádném případě ztráty na podnikání, jako je ztráta dat, ztráta zisku nebo přerušení podnikání.


Naše odpovědnost vůči zákazníkovi ohledně objednávky nepřesahuje celkovou cenu účtovanou za objednávku.


9. Obecně


Nesmíte převést žádné z těchto podmínek na žádnou jinou osobu. Můžeme převést naše práva na jiné firmy, které se přiměřeně domnívají, že vaše práva nebudou dotčena těmito podmínkami.


Pokud porušíte tyto smluvní podmínky, rozhodneme se, že nebudeme uplatňovat naše práva a nápravná opatření proti porušení smlouvy a v následujících dnech budeme mít nárok na naše práva a opravné prostředky nebo jakékoliv jiné porušení těchto smluvních podmínek.


Nejsme zodpovědní za žádné porušení žádného z těchto podmínek, které by vyplývalo z okolností mimo naši přiměřenou kontrolu.


Pokud nebude výslovně uvedeno v těchto Podmínkách, bude jakékoli použití osobních údajů v souladu s našimi zásadami ochrany osobních údajů.


10. Kontaktujte nás


Rádi zodpovíme otázky týkající se produktů, objednávek a webových stránek. Můžete nás kontaktovat poštou.


Budeme se snažit odpovědět na všechny emaily do 24 hodin.