Doprava zdarma na všechny objednávky!   fotbaloveobleceni@gmail.com

Získejte 10% slevu nad 1807 Kč, Kód kupónu: FOTBAL

Představení Fotbaloveobleceni.com

Jsme nezávislá společnost nabízející vysoce kvalitní fotbalové košile. Naším původním posláním bylo poskytnout fanouškům přístup k jedinečnému a vzrušujícímu produktu, který byl dříve k dispozici pouze v rozptýlených místních trzích po celém světě.


Jak se rozšiřujeme, budeme i nadále rozšiřovat své sortimenty a služby, abychom uspokojili požadavky spotřebitele 21. století v globálním světě. K dnešnímu dni jsme odeslali produkt do více než 20 zemí a s velkými logistickými investicemi a neustálou rekonstrukcí našich webových stránek.


Celkový důraz klademe na spokojenost zákazníků a autentičnost produktu. Tak jsme si vybudovali naši pověst a my z toho nikdy neztratíme. Přísná kontrola kvality zaručuje, že všechny produkty věrně reprodukují barevné a vzhledově co nejvíce na všech webových a tiskových marketingových produktech, aby zajistily, že produkt bude zákazníkovi co nejpřesněji zastoupen.

X

Dear Valued Customer,

Good day to you!


We will be on holiday from January 11, 2023. All orders and emails from January 11, 2023 to January 24, 2023 will be processed on January 25, 2023.


Please place orders as soon as possible to avoid any delays on delivery. Thanks for your kind attention.


Best Regards,

fotbaloveobleceni.com Support Team